Najlepsze lokaty na rynku.

enter image description here W dzisiejszych czasach jest tak wiele ciekawych ofert lokat, że można wybierać i przebierać dowoli. Każdy z banków stara się w taki sposób przygotować swoje oferty, aby jak najwięcej klientów z nich skorzystało. Wysoki procent na powitanie oferuje nam mBank. Jest on równy 3,5%. Jest to obecnie najwyższe oprocentowanie na jakie możemy liczyć w ofertach przygotowanych przez mBank. Jest to rodzaj lokaty kwartalnej, którą można otworzyć mając do dyspozycji jedynie pięćset złotych. Kwota maksymalna jaką możemy wpłacić na tą lokatę wynosi dziesięć tysięcy złotych. Jeżeli zdarzy nam się sytuacja, w której przyjdzie nam przed czasem zerwać lokatę nie będziemy ponosić z tego tytułu żadnych opłat. Można założyć tylko jedną taką lokatę i można ją odnowić automatycznie po trzech miesiącach. W przypadku, kiedy przedterminowo wypłacimy środki pieniężne z lokaty stopa procentowa będzie wynosiła jedynie 0,1%. Open Finance Oferuje nam lokaty na przyszłość dziecka. Już dziś warto zastanowić się jak będzie ona wyglądała u odłożyć na nią jakieś wolne pieniądze. Można do tego wykorzystać program 500 plus. Są to dodatkowe pieniądze jakich jeszcze do niedawna nie było i warto je zainwestować w przyszłość dziecka.

Oferty lokat w Getin Banku.

Getin Bank przygotował dla swoich klientów kilka ciekawych propozycji lokat bankowych. Można znaleźć coś dla siebie, co będzie pod każdym względem idealne. Jedną z takich ofert jest lokata Na nowe środki. Oprocentowanie nominalne na jakie możemy liczyć to 2% w skali roku, przy lokacie na okres czterech miesięcy. Lokatę można założyć mając minimum pięćset złotych. Maksymalna kwota jaką możemy wpłacić na lokatę do dwieście tysięcy złotych. Kolejną z ofert Getin Banku jest lokata progresywna. Tutaj bank oferuje nam oprocentowanie nominalne 1,85% w skali roku. Lokatę można założyć na okres dwunastu miesięcy mając do dyspozycji jedyne pięćset złotych. Tradycyjna lokata w Getin Banku ma oprocentowanie nominalne od 1,75% do 1,85% w skali roku. Można ją założyć na okres jednego kwartału lub na pół roku. Kwota minimalna potrzebna do uruchomienia lokaty to zaledwie pięćset złotych.

Toyota Bank przygotowując swoje oferty chce, aby były one łatwe w obsłudze i bezpieczne. Większość lokat można założyć przez internet lub przez telefon. Ciekawą ofertą jest lokata Pewny Zysk w 160 dni. Jak sama nazwa wskazuje lokatę zakłada się na okres 160 dni i co ważne można to zrobić bez wychodzenia z domu. Lokatę można założyć w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, dzięki temu, że oferta jest dostępna w systemie bankowości elektronicznej. Lokata ma oprocentowanie nominalne w wysokości 2,25% w skali roku. Jedna lokata może być założona na kwotę od trzech do trzynastu tysięcy złotych. Klient maksymalnie może założyć dziesięć lokat tego typu i w stu procentach może nimi zarządzać za pośrednictwem internetu.

Oferty Idea Banku.

Idea Bank jest jednym z popularniejszych banków jeżeli chodzi o lokaty. Ma w swojej ofercie ich co najmniej kilka. Jedną z nich jest Lokata Happy do 4%. Jest to propozycja dla nowych klientów banku. Oprocentowanie uzależnione jest od okresu na jaki została założona lokata. Jeżeli na dwa miesiące oprocentowanie będzie wynosiło 4% w skali roku, ale jeżeli założymy ją na miesiąc spadnie ono do 3%. Lokatę można założyć mając do dyspozycji kwotę pięciuset złotych i to bez konieczności zakładania konta bankowego i bez żadnych dodatkowych produktów. Lokata Happy Plus ma oprocentowanie 2,5% i również jest dla nowych klientów. Można na nią ulokować kwotę do stu tysięcy złotych.


Related Posts

Published by

januszek

januszek